Стелаж Прованс для речей 150*60*30 см натуральне дерево

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-24б
Відправка з 16 квітня 20263 080 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж Прованс 150*60*30 см натуральне дерево
Ви можете замовити стелаж за розмірами
Універсальний стелаж у стилі прованс для дому та офісу, виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ялина). Сучасний дизайн добре впишеться у будь-який інтер'єр. У виробництві використовуються фарби та лаки на водній основі. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є меблеві шурупи та ключик для простого збирання
Звертаємо Вашу увагу: 1. Всі наші вироби це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наносити тільки кистью або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів та шкідливих речовин! 4. Усі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Колір: білий
Матеріал: ялина
Тип роботи: ручна
Габарити: 150 * 60 * 30см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Без бренду |
| Тип етажерки | пряма |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1500 мм |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 600 мм |
| Глибина етажерки | 300 мм |
| Висота етажерки | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
- Ціна: 3 080 ₴





