Етажерка в салон 180*40*30 см, масив дерева

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-73 б
Відправка з 16 квітня 20263 190 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Етажерка в салон 180*40*30 см, масив дерева
Універсальний стелаж для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (смерека, ялина). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві використовуються фарби та лаки на водяній основі. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання.
Звертаємо Вашу увагу: 1. Всі наші вироби — це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Всі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Колір: білий
Матеріал: ялина
Тип роботи: ручна
Габарити: 180*40*30 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Без бренду |
| Тип етажерки | пряма |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 400 мм |
| Глибина етажерки | 300 мм |
| Висота етажерки | 1800 мм |
- Ціна: 3 190 ₴






