Стелаж Прованс для речей 150*60*40 см натуральне дерево

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-24
Відправка з 15 квітня 20263 470 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж Прованс 150*60*40 см натуральне дерево
Ви можете замовити стелаж за вашими розмірами
Універсальний стелаж у стилі прованс для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ель). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві використовуються фарби та лаки на водній основі. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання
Зверніть Вашу увагу: 1. Всі наші вироби це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Всі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Цвет: 5
Матеріал: ель
Тип роботи: ручна
Габарити: 150*60*40 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип етажерки | пряма |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 600 мм |
| Глибина етажерки | 400 мм |
| Висота етажерки | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
- Ціна: 3 470 ₴





