Книжкальний стелаж Прованс 180*60*30 см

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-62
Відправка з 15 квітня 20263 570 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Книжкальний стелаж Прованс 180*60*30 см
Універсальний стелаж для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ель). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві використовуються фарби та лаки на водній основі. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання
Зверніть увагу: 1. Всі наші вироби це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Всі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Цвет: белый
Матеріал: ель
Тип роботи: ручна
Габарити: 180*60*30 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Глибина шафи | 300 мм |
| Висота шафи | 1800 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 3 570 ₴





