Стелаж із натурального дерева 180*80*40 см

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-35
Відправка з 15 квітня 20264 730 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж із натурального дерева 180*80*40 см
Універсальний стелаж для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (смека). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві не використовуються фарби, лаки та інші хімічні компоненти. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання.
Звертаємо Вашу увагу: 1. Всі наші вироби — це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Всі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Колір: білий
Матеріал: ель
Тип роботи: ручна
Габарити: 180*80*40 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 800 мм |
| Глибина етажерки | 450 мм |
| Висота етажерки | 2000 мм |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 4 730 ₴





