Стелаж Прованс для дому, натуральне дерево 200*40*30 см

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-266
Відправка з 15 квітня 20263 300 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж Прованс для дому, натуральне дерево 200*40*30 см
Ви можете замовити стелаж за розмірами
Універсальний стелаж у стилі прованс для дому та офісу, виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ялина). Сучасний дизайн добре впишеться у будь-який інтер'єр. У виробництві не використовуються фарби, лаки та інші хімічні компоненти. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є меблеві шурупи та ключик для простого збирання.
Звертаємо Вашу увагу: 1. Всі наші вироби – це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наносити тільки кистью або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів та шкідливих речовин! 4. Всі вироби із натурального дерева
Колір: Білий
Матеріал: ялина
Тип роботи: ручна
Габарити: 200*40*30 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Без бренду |
| Тип етажерки | пряма |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 400 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 2000 мм |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 400 мм |
| Глибина етажерки | 300 мм |
| Висота етажерки | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
- Ціна: 3 300 ₴





