Стелаж Прованс для будинку 122*60*40 см, натуральне дерево, білий

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-97
Відправка з 15 квітня 20263 030 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж Прованс для дому 122*60*40 см, натуральне дерево
Універсальний стелаж для дому та офісу виконаний із екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ялина). Сучасний дизайн добре впишеться у будь-який інтер'єр. У виробництві використовуються фарби та лаки на водній основі. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збору
Звернімо Вашу увагу: 1. Всі наші вироби – це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів та шкідливих речовин! 4. Усі вироби з натурального дерева, крім деяких деталей (фанера, ДВП)
Колір білий
Матеріал: ялина
Вид роботи: ручна
Габарити: 122*60*40см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1220 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 3 030 ₴





