Стелаж Прованс для речей, масив дерева 200*80*35 см з шухлядами

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-45 3
Відправка з 09 квітня 20265 390 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж Прованс для речей, масив дерева 200*80*35 см з ящиками
Ви можете замовити стелаж за вашими розмірами
Універсальний стелаж для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ялина). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві використовуються фарби та лаки на водяній основі. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання.
Звертаємо Вашу увагу: 1. Всі наші вироби — це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Усі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Колір: білий
Матеріал: ялина
Тип роботи: ручна
Габарити: 200*80*35 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Без бренду |
| Тип етажерки | пряма |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 800 мм |
| Глибина полиці | 350 мм |
| Висота полиці | 2000 мм |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 800 мм |
| Глибина етажерки | 350 мм |
| Висота етажерки | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
- Ціна: 5 390 ₴





