Дерев'яний стелаж Прованс для книг, білий 170*80*40 см

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-50
Відправка з 16 квітня 20264 070 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Дерев'яний стелаж Прованс для книг 170*80*40 см
Універсальний стелаж для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ялина). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві не використовуються фарби, лаки та інші хімічні компоненти. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання
Звертаємо вашу увагу: 1. Всі наші вироби це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Всі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Колір: білий
Матеріал: ялина
Тип роботи: ручна
Габарити 170*80*40 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 800 мм |
| Глибина стелажу | 400 мм |
| Висота стелажа | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
- Ціна: 4 070 ₴






