Стелаж Прованс для дому, натуральне дерево 150*40*35 см

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-26 а
Відправка з 12 квітня 20262 860 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж Прованс для дому, натуральне дерево 150*40*35 см
Ви можете замовити стелаж за вашими розмірами
Універсальний стелаж у стилі прованс для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ель). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві не використовуються фарби, лаки та інші хімічні компоненти. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання.
Звертаємо Вашу увагу: 1. Всі наші вироби — це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Усі вироби з натурального дерева
Колір: Білий
Матеріал: Ялина
Тип роботи: ручна
Габарити: 150*40*35 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова шафа |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Висота шафи | 400 мм |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 400 мм |
| Глибина етажерки | 350 мм |
| Висота етажерки | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
- Ціна: 2 860 ₴





