Стелаж Прованс для речей 170*40*40 см

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DS-24
3 140 ₴
Показати оптові ціни- +380 (95) 432-71-12
Стелаж Прованс для речей 170*40*40 см
Ви можете замовити стелаж за вашими розмірами
Універсальний стелаж у стилі прованс для дому та офісу виготовлений з екологічно чистого масиву хвойних порід (сосна, ель). Сучасний дизайн добре впишеться в будь-який інтер'єр. У виробництві використовуються фарби та лаки на водній основі. Стелажі надходять у розібраному вигляді для спрощення транспортування та зменшення вартості логістики. У комплекті є шурупи та ключик для простого збирання
Зверніть Вашу увагу: 1. Всі наші вироби це все ручна робота! 2. Фарбування та лакування наноситься тільки пензлем або валиком! 3. Фарби та лаки повністю на водній основі без запахів і шкідливих речовин! 4. Всі вироби з натурального дерева, за винятком деяких деталей (фанера, ДВП)
Цвет: лак
Матеріал: ялина
Тип роботи: ручна
Габарити: 170*40*40 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Глибина шафи | 400 мм |
| Висота шафи | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 600 мм |
| Глибина етажерки | 400 мм |
| Висота етажерки | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип етажерки | пряма |
- Ціна: 3 140 ₴





